Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Min dşr û to dşr herdukman dûr in Wan bersiva pirsê da Rojek pir xweş e Wan bersiva pirsê da Nodî hewcedariya we bi prînsiyonê nîne Sibhu êvara maçzere bi ser neket Sahedyan dawa wellah nazdara free mp3 download Şuxle bersivek wê dide Wergêrê Gojam dikare amade be Hey bersiv d gdem bersiv da Heke hûn ne naxwazin hesabê min jêbirin, Hey bersiv d gdem bersiv da Etirsim bimrim dinyam zor mawa mawa Hey bersiv d gdem bersiv da Ew dikare were guhertin ku bibe şopînerek Hey we bersiv da? Awaz Baran - Awaz Baran - Awaz Baran - Once I Love You mp3 indir, Awaz Baran - Ez Ji Te Hezkirim mp4 indir Danişîna Gönderen Ahmet Bekirhanlı: 10:58 Bibin E-mailayla Gönder BlogThis! Paylaş Twitter Paylaşê Facebookê Pinterest'te Paylaş Etiketler: Müzik'a Kürda   Sonraki Kayıt nceki Kayıt Ana Saying Arşîv: Kayıt Yorumları (Atom) Bu Blog Self Li vir 5 wêneyan ava bikin   Fatoş - Sensizlik Ölümden Beter Şarkı Sözleri / Sözü fatoş sensizlik ölümden beter Fatoş - Sensizlik Ölümden Beter ıarkı Sözleri / Sözü Kim sever seni bu Geldi çöktü bak ...Kurên Bilal - Sana Birşey Olmasın - öarkı Sözü Bilal Sonses - Sana Bişey Olmasın - anaarkı Sözleri Bilal Sonses - Helal Etmiyorum Şarkı Sözleri (Yeni) Öylesine sev ki beni, b ... Awaz Baran - araark G iyanarkı Sözleri Awaz Baran - herdukman Zara Giyan alepania Sözü Min hetiye U TOS hetiye hetiye li Wey Wey Zara giyan Didem Zara xuda dizane û yek mecbûrîn Wey ...

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.